TISÍC A JEDNA NOC

TISÍC A JEDNA NOC - diskusia

Dátum: 31.05.2013

Vložil: drozofila

Titulok: pre všetkých

Poprosím vás, aby ste svoje komentáre písali na novú stránku www.perlaorientu.blogspot.sk , keďže Webnode je už asi plné a nechcem aby ste raz zažili šok, že tú stránku jednoducho zmažú :) A snažil som sa túto stránku sprehľadniť a použiť tento komentovací systém, ktorý snáď rýchlo pochopíte. Samozrejme je to nový začiatok, takže pôrodné bolesti tu budú a ak mi budete zasielať pripomienky rýchlo ich odstránime :D

Zverejnenie komentáru na novom blogu:

Napíšete do poľa "Nechajte odkaz..." svoj komentár a následne pod tým obdĺžnikom je možnosť ALEBO SI VYBERTE MENO - tu vyplníte meno, váš mail a heslo (neviem či sa zobrazuje, ak nie tak vyplníte len meno a mailovú adresu) a kliknete na šedú šípku na pravo a komentár sa zverejní :)

Dátum: 30.05.2013

Vložil: hana

Titulok: Ali

Na bg píší / Ali je v nemocnici. Akutní infekce chřipky. Berg novinářům řekla, že zůstane v nemocnici dva nebo tři dny s Halit se střídají u Aliho. Myslím, že podle plánu natáčení.Škoda, že výlet do Paříže a klimatické změny neprojeví dobře mrňous Ali naději na zlepšení rychle! Přání ho moc!/
https://distilleryimage10.s3.amazonaws.com/caff5d22bfc111e28a2e22000a1fbc67_7.jpg

Dátum: 30.05.2013

Vložil: Keanna

Titulok: Re:Ali

Môže to byť aj z klimatizácie. Ale v Paríži bolo veľmi chladno, tak mohlo to byť aj to.
Ináč každá klimatizácia sa musí pred novým spustením antibakteriálne vyčistiť, lebo sú z toho choroby. Raz sme to v práci neurobili a vírus sa šíril od jedného k druhému a dookola, až našli u niekoho dačo čudné v pľúcach. Akonáhle sme dali "klimu"vyčistiť tak bol pokoj. To len tak na okraj.

Dátum: 29.05.2013

Vložil: Keanna

Titulok: Veľmi sa mi dnes páčila tá scéna na začiatku, keď

sa Šehe dozvie o Nilufer, v tej pracovni. Onur tam stojí pred ňou ako malý školák prichytený pri klamstve. Ten výraz Berg, keď sedí za písacím stolom a nevie čo si má myslieť. Je smutná, sklamaná, ohúrená ... Výborne napísané, výborne zahrané, tá hádka, balenie, odchod. No skutočná paráda.

Dátum: 30.05.2013

Vložil: bs 12:00

Titulok: Re:Veľmi sa mi dnes páčila tá scéna na začiatku, keď

Máš pravdu, mne sa tiež páčila tá scéna,ale myslím si, že ten jej odchod bol až príliš, takto sa neriešia manželské problémy, mala viac počúvať Onura ,ale zasa na druhej strane, Onur sa nemal správať ako školák a vysvetliť jej to vieryhodnejšie.

Dátum: 30.05.2013

Vložil: Keanna

Titulok: Re:Re:Veľmi sa mi dnes páčila tá scéna na začiatku, keď

Nuž to je z toho, že jej nič nepovedal. Veľakrát sa ho pýtala čo sa deje a on držal bobríka mlčania. Tak to potom dopadne. A pritom si to ani nevykričali, lebo on stále myslel, že je problém v decku, že je, a ona myslela na to, že ako to mohol urobiť pred rokmi.
Ale zas, keby si to vyrozprávali, tak by nebol seriál.

Dátum: 28.05.2013

Vložil: Keanna

Titulok: Na Karadayi som dala zážitky bulharských fanúšičiek Berg a Kenana

ktoré boli na nakrúcaní v Istanbule včera a dnes. Stretli sa aj s Berg a "Tyrgotom", ako aj s celým štábom. Sú tam ich dojmy a zistenia s rozhovorov s nimi a s návštevou miest, kde sa nakrúca. Berg sa vrátila skoro ráno z Paríža a Ali bol s Halitom. Kenan nebol prítomný, lebo nakrúcal niekde v horách.
Je to v bulharčine, ale dá sa tomu rozumieť. Preklad z GT je podľa mňa menej zrozumiteľný.

Dátum: 27.05.2013

Vložil: hana

Titulok: Bergüzar&Halit

https://www.youtube.com/watch?v=zkV_uwyL8vM

Dátum: 26.05.2013

Vložil: hana

Titulok: Kenan İmirzalioğlu - Kivanç Tatlituğ - Halıt Ergenç - Mehmet Akif Alakurt - Burak

https://www.youtube.com/watch?v=1wPDJjlpx3M

Dátum: 26.05.2013

Vložil: agnuska

Titulok: k oceneniu

Blahoželám, zaslúži si to.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>