EZEL

EZEL - diskusia

Dátum: 20.09.2013

Vložil: albania

Titulok: www.

eglw

Dátum: 30.06.2013

Vložil: mato

Titulok: ezel..

kde najdem citaty stryka ramiza,?

Dátum: 22.02.2017

Vložil: park shin hye

Titulok: Re:ezel..

soo u could go home

Dátum: 13.06.2013

Vložil: martina

Titulok: ezek - kenan

keď skončí karadayi tak kenan by mal hrať osmanského sultána v projekte Abdulmecida aclik jeho výroba by mala začat v septembri tento rok v turecko irske produkcí.dej sa sústreďuje na príbeh medzi osmanským námorníkom a irským dievčaťom, v priebehu veľkého hladomoru v Irsku,ktoré sultán poskytol pomoc.

Dátum: 10.06.2013

Vložil: kristian ferko

Titulok: ferko

0254602457

Dátum: 31.05.2013

Vložil: drozofila

Titulok: pre všetkých

Poprosím vás, aby ste svoje komentáre písali na novú stránku www.perlaorientu.blogspot.sk , keďže Webnode je už asi plné a nechcem aby ste raz zažili šok, že tú stránku jednoducho zmažú :) A snažil som sa túto stránku sprehľadniť a použiť tento komentovací systém, ktorý snáď rýchlo pochopíte. Samozrejme je to nový začiatok, takže pôrodné bolesti tu budú a ak mi budete zasielať pripomienky rýchlo ich odstránime :D

Zverejnenie komentáru na novom blogu:

Napíšete do poľa "Nechajte odkaz..." svoj komentár a následne pod tým obdĺžnikom je možnosť ALEBO SI VYBERTE MENO - tu vyplníte meno, váš mail a heslo (neviem či sa zobrazuje, ak nie tak vyplníte len meno a mailovú adresu) a kliknete na šedú šípku na pravo a komentár sa zverejní :)

Dátum: 26.05.2013

Vložil: nika 21:41

Titulok: video

video som dala na Dominikinu stránku na FB s textom
Ahoj. Vytvorila som video pre športové fanúšičky jednej stránky. A dali mi tam tento odkaz :-)
Dala by som to aj na Domčinu fcb stránku, nech vie, že sme ju dali medzi také hviezdy a legendy a že jej fandíme tak ako Rafovi a Rogerovi. Iste by sa potešila.
Tak ti to video posielam. Dúfam že poteší:-)

Dátum: 27.05.2013

Vložil: rena

Titulok: Re:video

A na ktorú stránku si to dala? Daj link, tiež by som sa pozrela, ak sa dá, aj keď nie som na FB.

Dátum: 19.05.2013

Vložil: bibi 13:20

Titulok: pre renu

áno, citáty sú z mnohých diel, ale my by sme ich iste nenašli, chi-chi od žirafy:
Odkazy na literaturu a poezii Seriál diváky nepřímo seznamoval i s předními díly světové literatury – objevily se v něm básně ze Shakespeara, Wildea, příběhy od středověkého perského básníka Omara Chajjáma, hlavní hrdina četl Dostojevského Hráče nebo třeba Motýlek od Charriéra – tyto tituly se pak v knihkupectvích dostaly mezi nejprodávanější tituly. Největší popularity dosáhl úryvek z básně Oscara Wildea Balada ze žaláře v Readingu, jež se stala mottem seriálu:
A každý člověk na světě

svou lásku zabíjí,

ten vraždí hořkým pohledem

ten sladce opíjí,

zbabělec vraždí polibkem

muž mečem vraždí ji.

Dátum: 19.05.2013

Vložil: rena 12:28

Titulok: pre bibi

V každom prípade by bolo zaujímavé vedieť, z akých diel sú tie jednotlivé citáty. Ale to sa asi nedozvieme. Autori asi museli byť sčítaní, keď sa rozhodli vytvoriť takéto dielko. Je to unikát a neskutočne sa im to podarilo. Ktovie, či aj tie vety o zázraku, keď otec nájde syna a syn nájde svojho otca boli nejakým citátom. Ja pri tom mám vždy zimomriavky.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok